O nas - REGULUS-system

REGULUS-system – polski producent grzejników centralnego ogrzewania

Jesteśmy polską firmą produkcyjną istniejącą na rynku techniki grzewczej od 2000 roku.

Specjalizujemy się w produkcji wodnych grzejników miedziano-aluminiowych centralnego ogrzewania: ściennych, dekoracyjnych, stojących oraz kanałowych.

Naszym celem jest dostarczenie klientom wysokiej jakości produktów, zapewniających nie tylko komfort cieplny, ale również szczególne walory użytkowe.
Przede wszystkim stawiamy na innowacyjność. Dlatego rokrocznie rozszerzamy swoją ofertę i tworzymy rozwiązania, zmieniające branżę grzewczą.

Jako pierwsza na rynku firma oferujemy grzejniki rewersyjne do grzania i chłodzenia. Oczywiście dbamy o szeroką i szybką dostępność.

Wszystkie liczące się w Polsce grupy handlowe z branży grzewczej, posiadają wyroby oznaczone naszą marką w koszyku oferowanych towarów.
Przede wszystkim oferujemy wsparcie techniczne. Na przykład konsultacje przy doborze grzejników i armatury sterującej. Podobnie oferujemy pomoc przy propozycjach rozwiązań projektowych.

Zapraszamy do współpracy instalatorów i projektantów, wasz udział w coraz powszechniejszym zastosowaniu grzejników REGULUS®-system jest dla nas niezwykle cenny.